BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben.

Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ
Főbb feladatok:
  • Beszerzések teljeskörű megvalósítása (igényfelmérés, ajánlatbekérés, szerződéskötés)
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel és ajánlattevő külső és belső érintettekkel (Email, Online meeting, Személyes meeting szervezés)
  • Pályázati gépek beszerzési feladatainak lebonyolítása
  • Napelempark kivitelezéséhez kapcsolódó logisztikai és beszerzési feladatok ellátása
  • Beszerzési feladatok, folyamatok optimalizálása
  • Beszerzendő tételek árainak optimalizálása
  • Beszerzési feladatok ellátásához szükséges műszaki ismeretek elsajátítása
  • Adhoc feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Műszaki végzettség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Microsoft Office erős felhasználói ismerete
  • AutoCad alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
  • Kezdeményezőképesség és proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Műszaki beállítottság, gyakorlatiasság
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, megbízható vállalat
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 13 nap múlva