POLIMER TECHNOLÓGIAI FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az amerikai tulajdonosi hátterű Hungary Enbi Kft., mely világviszonylatban vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, nyomtatók, valamint csomag, címke, jegy és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Pályakezdő és tapasztalattal rendelkező folyamatmérnökök, vegyészmérnökök, vegyészek, anyagmérnökök jelentkezését is várjuk!)
Az új munkatárs feladatai:
  • Keverő üzemrész gyártási folyamatainak szakmai támogatása
  • Vulkanizáló és Poliuretán öntő üzemrész folyamatainak fejlesztése, technológiai és minőségi problémák kivizsgálása, megoldások bevezetése
  • Új termékek gyártási technológiájának kialakítása és bevezetése a fenti területeken
  • Laboratórium szakmai felügyelete
  • Termék előállítással kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Vegyi anyagok ISO rendszer szerinti dokumentációjának naprakészen tartása
A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:
  • Polimer technológiai vegyészmérnök, anyagmérnök végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gumiipari gyártástechnológiák és anyagvizsgálatok ismerete
  • Gumiipari vagy műanyagipari termelő vállalatnál szerzett 1- 3 éves gyakorlati tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előnyt jelent:
  • Vulkanizáló szerszámok műszaki kialakításában részvétel, présgépek és poliuretán öntőgépek ismerete
Amit ajánlunk:
  • Szakmai fejlődés a gumiiparban
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes alapfizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye:

  • H-2651 Rétság, Ipari Park 6. (Nógrád megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Ügyfelünk egy 15 éve nyereségesen működő, Magyarországon abszolút piacvezető, nemzetközi viszonylatban top szinten helyet foglaló, szépségiparban tevékenykedő magyar tulajdonú vállalat. Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Megbízónk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére. Számukra keressük most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva