HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk informatikai és kommunikációs infrastruktúrák, értéknövelt informatikai és IoT szolgáltatási rendszerek,
valamint ezek felügyeletére szolgáló rendszerek tervezésére, létrehozására, megvalósítására és támogatására specializálódott rendszerintegrátor.
Tevékenységükben domináns szerepet játszik az innováció, a kutatás és fejlesztés.

Családias hangulatú csapatukba keressük új munkavállalójukat az alábbi pozícióba:

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:
  • Enterprise környezetben IP hálózati rendszermérnöki szintű feladatok elvégzése: HLD és LLD készítés, konfigurálás, tesztelés, támogatás
  • Üzemeltetést támogató készenlét biztosítása
  • Szakmai együttműködés további társosztályokkal
  • Presales tevékenység támogatása
Megbízónk elvárásai:
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat IP hálózati eszközök tervezésében (HLD, LLD), konfigurálásában, implementálásában, integrálásában, üzembe helyezésében és üzemeltetésében
  • CISCO CCNP vizsga
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (főleg írásban szükséges)
  • A szokásos kollaboratív és irodai szoftverek készségszintű ismerete: Exchange, MS Office, TEAMS, SharePoint
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • IP telefonrendszerek, Jira PM rendszer ismerete
  • Tűzfalrendszerek területén szerzett jártasság (tűzfal, load balancer, WAF)
  • Szerver infrastruktúrákkal kapcsolatos ismeretek
  • Nokia vagy Huawei eszközökkel szerzett tapasztalat
Megbízónk ajánlata:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • SZÉP kártya juttatás bevezetés alatt, 2023 januárjától éves 250.000 Ft
  • Tapasztalattól függően megegyezés kérdése a személyes használatú céges gépjármű
  • Heti 2 nap Home Office
  • Jól felszerelt iroda és konyha
További részletek a munkavégzésről:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerületi irodai munkavégzés mellett országos ügyféllátogatás
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:40-17:00, rugalmasan kezelve.
Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk a cseppfolyós propán és bután gázkeverék valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi kiskereskedelmi forgalmazója. Az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat: RENDSZERMÉRNÖK (SZOFTVERMÉRNÖK)

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk informatikai és kommunikációs infrastruktúrák, értéknövelt informatikai és IoT szolgáltatási rendszerek, valamint ezek felügyeletére szolgáló rendszerek tervezésére, létrehozására, megvalósítására és támogatására specializálódott rendszerintegrátor. Tevékenységükben domináns szerepet játszik az innováció, a kutatás és fejlesztés. Családias hangulatú csapatukba keressük új munkavállalójukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Fejér megye

Pályakezdő szoftverfejlesztő, vagy már tapasztaltabb szakember vagy? Szívesen lennél egy komplex logisztikai berendezésekkel foglalkozó innovatív vállalat csapatának új tagja? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk már 2003 óta van jelen az egyedi gépgyártás és automatizálás piacán. Polgárdi székhelyű saját fejlesztő központjában szakértő csapata új logisztikai megoldást nyújtó eszközadagoló berendezések fejlesztésével foglalkozik és széleskörű komplett megoldásokat kínál Ügyfeleinek számára, olyan területeken, mint a gyártási eszközök, irodaeszközök vagy bármilyen fogyóeszköz adagolása. Front-end, DB & Back-end, illetve Full-stack fejlesztők jelentkezését egyaránt várjuk! Most néhány fős csapatukba keresünk pályakezdő és tapasztalt munkatársakat is az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva