MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízó cégünk fő tevékenysége a szénhidrogén szállító vezetékek és azok tartozékainak
tervezése, kivitelezése és karbantartása.
Több, mint 30 éve vannak jelen a piacon, ezalatt a folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a régió egyik legfelkészültebb technológiai szereléseket végző cégévé váltak.

Siófoki irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:
  • Könyvviteli feladatok teljes körű irányítása, abban aktív részvétel
  • Havi/negyedéves/éves bevallások, adatszolgáltatások, KSH jelentések, mérlegbeszámoló, ÁFA bevallás elkészítése
  • Bejövő számlák, bank, tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése
  • Kompenzációk, szállítói folyószámlák kezelése
  • Egyeztetés a partnercégekkel, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
Megbízónk elvárásai:
  • Szakirányú felsőfokú, regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Versenyszférában megszerzett legalább 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Jogszabályok, pénzügyi előírások naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office használat
Megbízónk ajánlata:
  • Tapasztalathoz és felelősségi körhöz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • Éves bruttó 450.000 Ft cafeteria
  • Bejárás támogatás megbeszélés alapján
  • Előrelépési lehetőség
  • Jól felszerelt, világos, modern környezet: 2-3 fős klimatizált irodák, ingyenes kávé- és tejfogyasztás
  • Képzések, tanulmányok támogatása
További részletek a munkavégzésről:
  • Munkavégzés helye: Siófok
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 fél órás ebédszünettel

Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Szívesen kamatoztatná könyvelői tapasztalatát egy olyan családias szakmai közegben, ahol széleskörű támogatást nyújtanak Önnek, emellett nagyfokú önállóságot és fejlődési lehetőséget is kaphat? Akkor ez a hirdetés Önnek szól! Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú cég, amely 1992-ben kezdte meg működését, elsősorban pedig mezőgazdasági gépek és járművek alkatrészeinek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik. Vevőik között megtalálhatóak a mezőgazdasági őstermelők, kis-és középvállalkozások és erdészetek is - az utóbbi években pedig már a szomszédos országokba is exportálják termékeiket. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva