STRATÉGIAI BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretne egy olyan pozícióban dolgozni, ahol a vállalat teljes Kelet-Közép-Európai beszerzését önállóan irányítaná?

Ha egy úttörő, stabil nemzetközi vállalatot keres, akik piacvezető termékeikkel és szolgáltatásaikkal több, mint 180 országban vannak jelen, ez az Ön lehetősége!

Partnerünk a pneumatikus és elektronikus meghajtású hordozható kézi szerszámgép gyártásának egyik legkiemelkedőbb szereplője. Közel 150 éves tapasztalattal a hátuk mögött fejlesztik termékeiket a fenntartható termelékenység jegyében.

pozícióba keresik most új csapattársukat.
Feladatok:
  • A svéd, magyar és francia gyár beszerzésének koordinálása, fókuszban a Kelet-Közép- Európai beszállítókkal,
  • Transzferek managelése,  új beszállítók felkeresése, felmérése, szerződés megkötése,
  • Ártárgyalások levezetése, a szállítás kondícióinak egyeztetése, mintadarabok rendelése,
  • Évente egyszer a beszállítók meglátogatása, évente kétszer a stockholmi központba utazás,
  • Kitűzött KPI-ok elérése,
  • Az operatív beszerzők által eszkalált problémák kezelése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 3 év multinacionális cégnél szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafeteria + bónusz + Medicover egészségbiztosítás,,
  • Skandináv, munkavállaló-központú céges kultúra,
  • Kulcsos autót biztosítanak az utazásokhoz,
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós Ipari Park.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 40 órában, a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható (törzsidő: 8:30-15:00)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretnél műszaki területen dolgozni? Proaktív hozzáállással és kimagasló problémamegoldó képességgel rendelkezel? Akkor ez a pozíció Neked szól, mivel ügyfelünk lendületes csapatába pont ilyen munkavállalóra van szükség! Partnerünk több, mint 30 éve családi vállalkozáskét indult, azóta segítik az ipari vállalatok zavartalan működését gépépítő- és kötőelemek gyártásával és forgalmazásával. A budaörsi leányvállalat 2013 óta a cégcsoport kelet-közép-európai központja. Erősségük, hogy ügyfeleik kérdéseire, problémáira személyre szabott egyedi megoldásokat javasolnak. 30 fős csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy több évtizedes múlttal rendelkező nagyvállalat, akik kerékpárok gyártásával és értékesítésével foglalkoznak. Bővítés miatt keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva