INFORMATIKAI FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megoldás orientált szemléletmóddal rendelkezel? Jártas vagy C++ fejlesztésben?

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!

Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni.

Csatlakozz most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Komplex labor irányítási rendszer magas szintű szoftvereinek fejlesztése, implementálása,
  • Adatbázis programozás (SQL),
  • Egyedi kommunikációs protokollok implementálása,
  • Tesztelés, hibakeresés.

Elvárások:

  • Legalább középfokú IT végzettség,
  • Minimum 2 év tapasztalat C++ fejlesztésben,
  • Linux ismeret,
  • Adatbázis architektúra ismeret,
  • Verziókövetés, szoftverdokumentálás ismerete,
  • Csapatmunkára való képesség.

Előnyök:

  • Adatbázis ismeretek,
  • Webes technológiák,
  • UI tervezési tapasztalat,
  • Kriptográfiai ismeretek,
  • Hálózati ismeretek,
  • Rendszeradminisztrátori ismeretek,
  • Virtualizációs technológiák ismerete.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Vállalati laptop és telefon,
  • Home office lehetőség (akár heti 4 nap),
  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Munkatársi kedvezmények,
  • Továbbképzések biztosítása,
  • Fiatalos csapat és családias légkör.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Kaszásdűlő közelében

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidő. Heti 1 nap, vagy heti 2-szer fél nap irodai munkavégzés.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára. Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva