RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat

pozícióba.
Rendszerszervezőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Bankkártya back-office funkciók tervezése, termék roadmap tervezése és az ehhez szükséges erőforrások meghatározása
  • Kártyás rendszerrel kapcsolatos fejlesztések, ügyfélspecifikus módosítások tervezése és specifikálása
  • A fejlesztések koordinálása a belső osztályok között, tesztelési szükségletek meghatározása
  • Meglévő és új ügyfelek találkozóin való részvétel
Amit Megbízónk kér tőled:
  • 5+ éves bankkártya back office rendszerrel kapcsolatos/business analyst tapasztalat (főként pénzintézeti)
  • VAGY Kártyás tapasztalat hiánya esetén minimum 3+ éves több rendszer integrációjával kapcsolatos tapasztalat
  • Unix, Linux C programozási tapasztalat megléte
  • Magas szintű Oracle és SQL adatbázis ismeret
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel
Amit Megbízónk kínál:
  • Kiemelkedő, tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Home Office lehetőség biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyen kávé a munkanapok során
  • Szakmai tovább képzési lehetőségek
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel és kísérőlevéllel kiegészített önéletrajzát az JELENTKEZÉS gombra

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk 2003 óta webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

Megbízónk a különböző szervezeti méretekhez és igényekhez rugalmasan alkalmazkodva egyszerűbb dokumentumkezelő rendszerektől a komplexebb folyamatmenedzsment támogatásig teljes körű szolgáltatást nyújt kis-, közép- és nagyvállalatoknak, valamint közgazdasági intézményeknek. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 18 nap múlva