STRATÉGIAI TERVEZÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik.
Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak.

Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • A vezetők támogatása adatgyűjtésben és előkészítésben különböző riportokhoz/KPI-hoz
  • Üzleti volumen elemzése légi/tengeri/vasúti/közúti szállítmányozás esetében
  • Import operációs csapat támogatása a napi ügyekben
  • Helyi ajánlattétel (pályázati) eljárásban való részvétel
  • A közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok elvégzése
  • Belső rendszerek használata
  • Együttműködés a vevővel, logisztikai szolgáltatókkal, és egyéb társosztályokkal

TÉGED KERESÜNK,HA..

  • Ideális esetben van legalább 1-3 éves tapasztalatod, mint szállítmányozási/logisztikai/fuvarszervező asszisztens, azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben logisztikai végzettséggel rendelkeznek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van - nemzetközi csapatról van szó, ahol a beszélt nyelv az angol
  • Felsőfokú, vagy középfokú logisztikai végzettséggel rendelkezel
  • Számítógépes ismeretek birtokában vagy - főként Excel
  • Magas probléma megoldó készséggel rendelkezel
MIT KÍNÁL A CÉG SZÁMODRA?
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Professzionális, multinacionális környezet
  • Cafeteria
  • Félévente bónusz kitűzött célok alapján
  • Bejárási támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Remek szakmai fejlődési lehetőség és teljeskörű betanulás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

MUNKAIDŐ:

  • 8:00-17:00, Jelenleg heti 1 nap Home Office lehetőség áll fenn

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, ANGOL NYELVŰ ÖNÉLETRAJZ CSATOLÁSÁVAL!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk informatikai és hálózati rendszereket biztosít helyi önkormányzatok, egészségügyi intézmények, villamosenergia-vállalatok és mások számára, miközben Japán-szerte fiókirodákat működtet, és az egyes régiókhoz szorosan kapcsolódó üzleteket fejleszt. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Megbízónk a világ vezető globális logisztikai szolgáltatója, emellett a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó vállalat, ami több, mint 25 éve sikeres. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Megbízó cégünk légi szállítmányozási csapatába keresünk új csapattagot az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Megbízónk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed. Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen Megbízónk bővülő csapatába a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva