FRONTEND FEJLESZTŐ (ANGULAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél izgalmas, technológiailag vezető K+F feladatokkal foglalkozni robottechnikai területen?
Szeretnél együtt dolgozni tehetséges kollégákkal egy fiatal, motivált csapatban?
Jó érzékkel rendelkezel a grafikus felhasználói felületek kialakításában?

Ha szenvedélyed a fejlesztés és mindezt egy innovatív környezetben akarod tovább fejleszteni, akkor még MA pályázd ezt a pozíciót, mert itt mindezt megtalálod!

Ügyfelünk egy dinamikus, dán tulajdonú, K+F és gyártó cég a robotika területén, vállalkozói gondolkodásmóddal és szilárd pénzügyi háttérrel.

K+F részlegük megerősítésére most új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Robotikai alkalmazások grafikus felhasználói felületének fejlesztése a robotika területén,
  • A vizuális tervezési szakaszokban való munka a koncepciótól a tervezésig,
  • Szoftveralkalmazások rendszerarchitektúrájának meghatározása,
  • Tesztelési esetek kidolgozása és végrehajtása, hibaelhárítás,
  • Az alkalmazott fejlesztési módszerek és folyamatok követése (verziókezelés és dokumentáció).
Ami elvárás partnerünk részéről:
  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki vagy informatikai végzettség,
  • 5-8 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként,
  • Legalább 1 év tapasztalat Angular fejlesztésben,
  • Verzióvezérlő szoftverek (Git), fejlesztési folyamatok ismerete,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Webalkalmazások back-endjének fejlesztésében való jártasság (Node.js, Javascript, REST API, MongoDB),
  • Tervezési és UX eszközökben szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér,
  • Céges laptop és telefon,
  • Bejárás támogatás,
  • Évi egészségügyi szűrővizsgálat,
  • Wellness- és fitneszterem kedvezmény.
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület (Újpest vasútállomás közelében)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (törzsidő: 10:00-16:00 között, ezen felül a munkaidő rugalmasan alakítható a Vezetőséggel egyeztetve)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 84 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk több évtizede elismert résztvevője a hazai informatikai világnak. Átfogó, innovatív megoldásaival kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára. Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínál, amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségét. Bővítés miatt új kollégát keresünk lendületes webes fejlesztőcsapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt és saját termékeket is. Bővülés miatt keressük új csapattársukat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 25 nap múlva