SALES ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Elkötelezett vagy a fenntarthatóság iránt és érdekel a megújuló energia területe? Szeretnél minél több emberhez eljuttatni környezetbarát termékeket?

Ügyfelünk a japán KYOCERA Solar & szlovén BISOL napelemek hivatalos telepítője és disztribútora,
továbbá egyéb megújuló energiával kapcsolatos megoldások szolgáltatója, akik harminc éves múlttal rendelkeznek a piacon.
Ez idő alatt a vállalat minden tekintetben dinamikusan fejlődött. A Megújuló energia üzletág hatékony fejlesztése
és támogatása érdekében keresik most Solar csapatuk új tagját az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen,
  • Beérkező online, illetve telefonos leadek – megkeresések – előszűrése, első körös kontaktálása,
  • Call center feladatok: meleghívások, saját ügyfél adatbázis kontaktálása,
  • Értékesítő kollégákkal történő folyamatos együttműködés, asszisztencia (ajánlatok összeállítása, értékesítők naptárának kezelése, helyszíni felmérések ütemezése),
  • Solar projektmenedzserrel való együttműködés, asszisztencia (szerződések és egyéb jogi dokumentumok előkészítése),
  • Rendelés, illetve anyagszükséglet rögzítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikával (árukészlet, rendelések egyeztetése, esetenként beszerzéssel kapcsolatos teendők támogatása),
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony kezelése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1 év értékesítési asszisztensi tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office termékek),
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés.
Előnyök:
  • Angol nyelvtudás (főleg írásban, szakmai szövegek értelmezéséhez szükséges),
  • Érdeklődés a megújuló energia iránt,
  • Photoshop és egyéb képszerkesztő programok ismerete,
  • Hasonló munkakörben és üzletágban szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Féléves és éves bónusz,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök laptop, mobiltelefon,
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, workshopok, fejlődési lehetőség,
  • Modern és egyben megújuló „zöld” munkakörülmények,
  • Rendszeres csapatépítő események (házon belül konditerem, ping-pong asztal, csocsó),
  • Nemzetközi közeg (japán-holland-német-szlovén-magyar).
Munkavégzés helye: Budapest, XVII. Kerület

Munkaidő: rész- és teljes munkaidőben is végezhető.
Részmunkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-15:00; teljes munkaidő: hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-15:00.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, a JELENTKEZÉS gombra kattintva leadhatod önéletrajzod!