JUNIOR TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP  csapata

munkatársat keres.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:
  • Ügyviteli rendszer fejlesztésének manuális tesztelése
  • Tesztadatok létrehozása, bevitele
  • Tesztdokumentáció készítése, hibák feltárása és rögzítése
  • Együttműködés társosztályokkal
AMIT NYÚJTUNK NEKED:
  • Stabil munkahelyet változatos feladatokkal
  • Határozatlan idejű munkaviszonyt
  • Jó hangulatú csapatot
  • Modern, igényes munkahelyi környezetet
  • Betanítást és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Home office lehetőséget
  • Egészséges munka-magánélet egyensúlyt
IDEÁLIS JELÖLT VAGY, HA:
  • Szakirányú informatikai vagy gazdasági végzettséged van
  • Min. 1 év szakmai tapasztalattal rendelkezel tesztelés területén
  • Ismersz ügyviteli rendszereket
  • Képes vagy komplex rendszereket átlátni
  • Középfokú angol nyelvtudásod van
  • Precíz vagy, és képes vagy önállóan dolgozni (betanulást követően)
ELŐNY:
  • Navision vagy Business Central ismerete
MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Országos

Többéves tapasztalattal rendelkezik nemzetközi SAP projektekben? Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Akkor ez az Ön lehetősége! Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari gyártóvállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. IT szakértői csapatuk bővítése végett keresnek kollégát a céget érintő S/4 HANA migrációs projektek megvalósítására. Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szívesen vennél részt izgalmas nemzetközi projektekben, melyek során neves multicégek számára fejleszthetsz? Szívesen dolgoznál egy kisebb, de annál összeszokottabb csapat tagjaként egy olyan cégnél, ahol valódi szakmai munka folyik? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk 10 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, akik SAP vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos bevezetési tanácsadással, valamint egyedi megoldások implementálásával foglalkoznak. Csapatukba bővítés végett keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva