MŰSZAKI IGAZGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen kamatoztatná vezetői tapasztalatait és műszaki tudását egy sikeres logisztikai vállalatnál?

Ez a lehetőség most Önnek szól!

Partnerünk több, mint 25 éve van jelen Magyarországon, az itt működő 10 legnagyobb olasz cég egyike. A Társaság budaörsi központja hűtött és fagyasztott élelmiszerek raktározásával, belföldi és nemzetközi szállításával, disztribúciójával és egyéb logisztikai szolgáltatások nyújtásával foglalkozik.

A cég vezetőségének újabb, erős műszaki affinitással rendelkező, tapasztalt tagját keressük az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokban számítanak szakértelmére:
  • A cég logisztikai tevékenysége műszaki hátterének biztosítása
  • A társaság tulajdonában lévő épületek üzemeltetése (raktárak, TMK műhely, gépjárműjavító műhely, irodák, szociális helyiségek)
  • A cég saját iparvágányával kapcsolatos műszaki feladatok ellátása
  • A beosztott dolgozók (5-6 fő) tevékenységének irányítása, folyamatos ellenőrzése
  • Karbantartási tevékenység tervezése, megszervezése és irányítása
  • A hűtőrendszer biztonságos működtetése, ellenőrzése és adatszolgáltatás a megrendelők felé
  • Emelőgépek üzemeltetési feltételeinek műszaki biztosítása, szervizháttér megszervezése
  • Munkavédelem, tűzvédelem, környezetvédelem, katasztrófavédelem előírásainak betartása
  • Energiagazdálkodás tervezése, ellenőrzése, költségelemzés és költségoptimalizálás
  • Beruházások műszaki szakmai szervezése, hatósági előírásokból származó feladatok végrehajtása
  • Kapcsolattartás a cégcsoport olaszországi társaságainak műszaki tanácsadóival, szakembereivel
  • Szakmai és kötelező oktatások, továbbképzések megszervezése
Ami szükséges a pozícióhoz:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki területen szerzett diploma)
  • Minimum 3 éves szakmai vezetői tapasztalat hasonló munkakörben/műszaki területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelten fontos szakmai jogszabályok, rendeletek ismerete (például energia törvény, építési törvények)
  • Középfokú számítógépes ismeretek
  • Rendelkezésre állás és területi jelenlét
  • Magabiztos fellépés, kiváló kapcsolatteremtő, valamint kommunikációs-és tárgyalókészség
  • Gyakorlatiasság, továbbá jó stressztűrő képesség
Előnyt jelent:
  • Középszintű angol/olasz nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál Önnek:
  • Pozícióhoz és felelősségi szinthez illeszkedő bérezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Prémium lehetőség
  • Mobiltelefon és személyi számítógép
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér és biztonság
  • Hosszútávú munkalehetőség és szakmai fejlődés
Munkavégzés helye: Budaörs Vasút út 9.

Jelentkezzen szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?