LEVEGŐTISZTASÁGVÉDELMI VIZSGÁLÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: EHS, Környezetvédelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, az EUROFINS KVI Plusz Kft. a világ legnagyobb laboratóriumi hálózatának tagjaként, független és akkreditált környezeti vizsgálólaboratóriumot üzemeltet.

Budapesti nagyműszeres központjuk környezeti levegőminőség (immisszió, technológia légtér) mérésekkel foglalkozó csoportjába új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Pályakezdő és tapasztalattal rendelkező álláskeresők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

  • A levegőminőség mérésekben való részvétel laboratóriumi és helyszíni munkahelyeken
  • A mérések előkészítésében és végzésében részvétel a vizsgálati jegyzőkönyvek készítése
  • Műszaki és szakmai támogatás a műszerek és rendszerek előkészítésével és ellenőrzésével kapcsolatban, mérés előtt és mérés során
  • Kapcsolattartás megbízókkal
  • Eszközök és dokumentációk nyilvántartása
  • A tevékenység végzéséhez és a működéshez szükséges szakmai információk elsajátítása és magas szintű képviselete a munkavégzés során
  • Részvétel az akkreditált laboratórium tevékenységében
  • A minőségirányítási kézikönyvben megadott személyes feladatok és elvárások betartása

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Környezetvédelem érdekében tanúsított elhivatottság
  • Felhasználói szintű számítógép és szoftver használat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Egészséges és környezettudatos életmód
  • Gyors tanulási képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Pályakezdő jelentkezését is várjuk

Előnyök:

  • Levegőminőség szakmai területen szerzett mérési tapasztalat
  • Angol vagy és német nyelvismeret
  • Budapesti-i vagy környéki lakhely
  • Akkreditált laboratóriumban szerzett mérési tapasztalat
  • Átlagostól magasabb informatikai tudás
  • Meteorológia ismeretek
  • Kreativitás, gyors probléma megoldás a helyszínen
  • Műszaki érzék
  • Szereted a kisebb kalandokat

Juttatások, ajánlat:

  • Dinamikus és mozgalmas munkahely
  • 3-4 fős csoportmunka
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmasan kialakított munkahelyi légkör
  • Közvetlen szakmai vezetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Klímaváltozással kapcsolatos vezetői tudásmegosztás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

A hirdetés lejár 9 nap múlva