BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ
Főbb feladatok:
  • Rendelések leadása a rendszeren keresztül
  • Rendelések követése az anyag beérkezéséig
  • Gyártókkal / beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Áru bevételezése / bekönyvelése a rendszerbe beérkezés után
  • Ajánlatkérések
  • Igények felmérése
  • Rendszerben való adatok frissítése (árak, szállítási idők, technikai adatok)
  • Kimutatások készítése
  • Új beszállítók keresése
  • Termelésvezetés tájékoztatása alapanyag beérkezésről, készletekről
  • Leltár megszervezése, kiértékelése
  • Számlák ellenőrzése
  • Raktári személyzet (4 fő) felügyelete
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye: Mágocs

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Van legalább 2 év asszisztensi tapasztalatod? Szívesen fejlődnél egy változatos feladatkörben, támogató csapatban? Amennyiben igen, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk egy több, mint 10 éve stabilan működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profilja a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Irodája rendkívül központi helyen, Budapesten a 6. kerületben található. Családias, jó hangulatú csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi részmunkaidős (6 órás) pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szeretne olyan környezetben dolgozni, ahol munkáját valóban megbecsülik? Olyan vezetőre vágyik, aki nyitott és meghallgatja a munkavállalóit? Szereti az autókat és szívesen dolgozna ilyen környezetben? Akkor most pályázza meg ezt a pozíciót! Partnerünk több, mint 10 éve használt autó kereskedelmével foglalkozik és ügyfeleit a legmagasabb színvonalon szolgálja ki. Adminisztratív csapatuk bővítésére keresnek egy agilis, dinamikus kollégát a dunakeszi telephelyükre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva