OPERATÍV IGAZGATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy sikeresen működő, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott Társaság.

Bővülő csapatukba keresnek egy tapasztalt vezetőt, Budapest vonzáskörzetébe található irodájukba az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Az irányítása alá tartozó üzletágak és a hozzá tartozó szellemi állomány teljes körű, napi szintű operatív irányítása
  • A jelenlegi fuvarozási, szállítmányozási és raktározási folyamatok feltérképezése, szükség esetén javító intézkedések megtétele, újjászervezése
  • A területéhez tartozó szellemi állomány motiválása, szakmai támogatása, fejlesztése
  • Kereskedelmi funkcióval közösen gondoskodik az új partnerek zökkenőmentes beillesztéséről a Társaság operatív folyamataiba
  • Területéhez kapcsolódó projektek tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Meghatározza és kidolgozza a munkatársak feladat és hatáskörét, a feladatrendszer változása szerint átalakítja azokat.
  • Felel az operációs területek éves teljesítményeinek kitűzéséért, valamint azok havi szintű értékeléséért.
  • Biztosítja a társosztályokkal együttműködve a területén mind a személyi mind pedig a tárgyi feltételek meglétét
  • Részt vesz a Társaság éves stratégiai és pénzügyi tervezésben
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 10 év releváns a szakmában eltöltött tapasztalat, valamint legalább 5 év hasonló pozícióban eltöltött időszak
  • Jártasság komplex logisztikai folyamatok koordinálásában
  • Tapasztalat belföldi, nemzetközi szállítmányozásban, valamint disztribúciós és raktárgazdálkodási tevékenységben
  • Proaktív, precíz személyiség
  • Cél-és feladatorientált látásmód
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Prémium kategóriás céges gépjármű
  • Vezetői célprémium
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Változatos feladatok
  • Szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk egy világszerte vezető szállítmányozási és logisztikai vállalat. Öt üzletágukkal (ellátási lánc optimalizálása, szállítmányozás, szerződéses logisztika, disztribúció és expressz és közúti szállítás) egy regionális szervezet, amely az összes kontinenst felöleli, 60 országban van közvetlen jelenléte és 168 országot lefedő globális hálózata. Vámcsapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Légi osztályuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Szívesen csatlakozna az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz és venne részt vezetőként a beszerzési folyamatok irányításában? Ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, immáron 25 éve. A folyamatosan bővülő üzletlánc jelenleg több, mint 30 saját és 200 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. 10 fős beszerzési csapatának élére keresünk most tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva