ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (HUNTER)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

A világ vezető globális logisztikai szolgáltatója számára keresünk új munkatársat

pozícióba, azonnali munkakezdéssel.
Értékesítési munkatársként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Új partnerek, piacok felderítése, akvirálása, a közúti (gyűjtő) szállítások volumenének növelése érdekében
  • Meglévő ügyfelekkel, partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Piaci információk begyűjtése az értékesítési területen
  • Éves egyéni targetek teljesítése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
  • Minimum 2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat szállítmányozási területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Német nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Teljesítményalapú bónusz
  • SZÉP kártya juttatás
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Munkaidő: 8 óra, rugalmasan kezelve

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Kiválóan kommunikálsz és szívesen építesz új kapcsolatokat? Jogosítvánnyal is rendelkezel? Akkor Partnerünknél a helyed! Területi képviselők és telefonos értékesítő szakemberek jelentkezését is várjuk! Partnerünk 30 éve autószőnyeg, üléshuzat gyártásával és autó-felszerelési cikkek forgalmazásával foglalkozó cég. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára. Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít. A magyar leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva