JOGI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Jog, Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy sikeresen működő, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott Társaság.

Bővülő csapatukba keresnek szakembert, Budapest vonzáskörzetébe található irodájukba az alábbi pozícióba:

Főbb feladatai lesznek:
  • A Társaság működésének, döntéshozatali folyamatainak teljes körű jogi támogatása, egyéb jogi tevékenységet igénylő feladatok végrehajtása;
  • A Társaság szerződéseinek, szerződésmódosításainak, munkaügyet érintő dokumentumainak, partneri megállapodásainak, jogi okiratainak, előkészítése, véleményezése, ellenőrzése;
  • Polgári jogi, munkajogi tárgyú szerződések, perbeadványok véleményezése, előkészítése;
  • Ügyfelek, partnerek és beszállítók szerződéseinek véleményezése, kiemelten a fuvarozás-szállítmányozás, logisztikai területen;
  • A Vezetőség gazdasági és stratégiai döntéseinek, intézkedéseinek jogi szempontból történő előkészítése;
  • A Társaság képviselete külső tárgyalásokon, bíróságon;
  • Közreműködés a Társaság alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése;
  • Követelések, kintlévőségek jogi eljárás útján történő érvényesítése;
  • Részvétel a belső projektek előkészítésében, megvalósításában, a projektek jogi támogatása;
  • Folyamatos jogi tanácsadás a Társaság vezetői által igényelt témakörökben;
  • Jogszabályváltozás figyelés, jelentés, törvényi változások hatásainak felmérése
  • Változásokra való reagálás
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Jogi diploma és szakvizsga
  • Minimum 5 év versenyszférában hasonló pozícióban töltött munkatapasztalat,
  • Motivált, proaktív személyiség
  • Elhivatottság és lojalitás
  • Eredmény és megoldás-centrikus gondolkodás
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Amit Partnerünk kínál:
  • Régióban egyedülálló bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú és megbízható munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Bejárás támogatása
Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Jog, Közigazgatás | Budapest

Ügyfelünk célja a leendő munkatársával hosszabb távú és stabil együttműködés kialakítása annak érdekében, hogy az ügyvédi iroda hatékony és szakszerű jogi hátteret biztosítson, és segítséget nyújtson a társasági-, gazdasági-, ingatlan- öröklési jog és a munkajog területén mind a magánszemély, mind pedig a céges ügyfelek számára. Partnerünk polgári jogi területen működő, ügyvédi irodába keres munkájára igényes és megbízható munkatársat az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója keresi az alábbi pozícióba új kollégáját:

A hirdetés lejár 19 nap múlva