HR RECRUITER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs főbb feladatai:
  • Kék-és fehérgalléros toborzás
  • Álláshirdetések megírása, frissítése
  • Beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezések koordinálása
  • Kapcsolattartás a szakterületekkel
  • Állásbörzéken, toborzási rendezvényeken való aktív részvétel
  • Employer Branding tevékenységek támogatása
Az ideális jelölt:
  • Fizikai munkavállalók toborzásában már szerzett 1-2 év tapasztalatot
  • Minimum középfokú végzettséggel, valamint
  • Középfokú, aktív angol-vagy németnyelvtudással rendelkezik
  • Magas fokú MS-Office ismeretekkel bír
  • Pontos, precíz, elkötelezett, terhelhető és csapatjátékos
  • Jellemző rá az önálló munkavégzés, a megbízhatóság és a rugalmasság
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Korszerű, kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye: Kaposvár

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: