MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk több évtizedes autóipari beszállítói tapasztalattal rendelkezik.
Náluk a tervezés, műszaki megoldások nyújtása, megmunkáló/gyártó folyamatok automatizálása egy külön részlegen helyezkedik el.

Telephelyük Budapesttől 70 km-re található, ide keressük csapatuk új tagját

pozícióba, azonnali munkakezdéssel.
Értékesítőként leendő feladatai:
  • Hazai és külföldi partnerekkel az üzleti kapcsolatok kiépítése, ápolása és fejlesztése, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki tervek egyeztetése a partnerekkel, igények felmérése
  • Árajánlatok elkészítése, megrendelések nyomon követése
  • Ügyfelek fogadása a telephelyen és országos látogatásuk személyesen
  • Új partnerek felkeresése és meglévő kapcsolatok ápolása
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal
Megbízónk elvárásai:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat értékesítőként gyártócégnél
  • Műszaki rajz olvasás
  • Középfokú angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló tárgyalási technológia
Előny:
  • CNC gépek és tervrajzok ismerete
  • Autóipari cégekkel kiterjedt kapcsolati háló
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő kiemelkedő bérezés
  • Céges gépjármű biztosítása magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon
  • Biztos és hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Ingyenes kávé és ásványvíz fogyasztás
  • Modern és jól felszerelt konyha és irodai környezet
  • Családias és fiatalos csapat
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szentlőrinckáta
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 7-15 óráig vagy 8-16 óráig, de a partnerlátogatások miatt rugalmas
Kattintson a Jelentkezés gombra és küldje el önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 5 nap múlva