BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Üzletfejlesztőként képes egyszerű és jól értelmezhető célokat meghatározni?
Szereti feltárni, hogy valójában mitől indul be a gépezet és mitől fejlődik az üzlet?
Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció?

Ha Ön szeretne lenni ügyfelem hosszú távú üzleti növekedésének mozgatórugója, akkor pályázza meg a pozíciót még ma!

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Fő felelőssége:
A vállalat piaci pozíciójának megerősítése
Az eredményesség javítása, valamint a jövőállóság biztosítása.
Feladatok:
  • A cél az árbevétel és a nyereség növelése, a piacok, az ügyfélválaszték és a termékportfólió bővítése
  • Az üzletfejlesztési stratégia felépítése és megvalósítása,
  • Az értékesítési algoritmusok és rendszerek, értékesítési folyamatok, struktúra és legjobb gyakorlatok fejlesztése és megvalósítása a vállalaton belül,
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a piacon, új leadek létrehozása, a döntéshozók azonosítása és megszólítása, a potenciális üzleti lehetőségek folyamatos szűrése, az ügyletek kiválasztása és a vállalati stratégiával összhangban történő megkötése,
  • Stratégiai kapcsolatok kiépítése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • 3 - 5 éves tapasztalat nemzetközi vállalatnál B2B értékesítésben VAGY üzletfejlesztésben,
  • Hazai és nemzetközi piac ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret.
Előnyök:
  • B2B értékesítési tapasztalata műanyagcsomagolás terület,
  • Műanyag gyártásban vagy növényvédőszer gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Német és/vagy lengyel és/vagy szláv és/vagy román nyelvek kommunikációképes ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.
Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye), valamint Magyarország teljes területe.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Értékesítési feladatok elvégzésére keres az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős munkatársak együtt dolgoznak. Fő márkáik: Apple, Veritas, Fitbit, Withings. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba Kelet - Magyarországi munkavégzésre:

A hirdetés lejár 22 nap múlva