GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Csapatuk bővítésének céljából

GÉPBEÁLLÍTÓ

pozícióba keressük új kollégáikat újpesti telephelyükre!

Pályakezdők jelentkezését is várják, betanítást biztosítanak!

Feladatok:
  • gyártósori gépek üzemeltetése, beállítása adott termékhez
  • sori operátorok munkájának koordinálása és felügyelete
  • termelési adminisztrációs feladatok elvégzése
  • minőségellenőrzés rendszeresen, az eredmények rögzítése
Amit várnak Tőled:
  • középfokú iskolai végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés
  • szabályok betartása, betartatása az operátorokkal
Amit kínálnak:
  • azonnali kezdési lehetőség
  • alapbér megegyezés szerint + teljesítményarányos bónusz havonta
  • határozatlan idejű szerződés és hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • vidékieknek útiköltség térítés
  • egyedi géppark
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban (7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00), heti váltásban, 1 havi munkaidőkerettel. A délelőttös műszak szombat délelőtt is tart.

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon. Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas, gyakorlott szakembert fiatal, dinamikus, csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva