JUNIOR QUALITY ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Gondoltál már arra, hogy olyan cégnél dolgozz, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti?
Ahol vezetőid, és az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársaid megbecsülik a munkádat?
Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így van lehetőséged szakmailag fejlődni?

Akkor ez a TE lehetőséged!

Partnerünk közel 150 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében, piacvezető cég pneumatikus kéziszerszámok gyártása terén.

Magyar gyártóüzembe keresünk most csapatbővítés végett PÁLYAKEZDŐ, vagy fejlődni vágyó JUNIOR kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok, melyekben számítanak Rád:
  • Belső minőségügyi problémák csökkentése és a minőségügyi folyamatok támogatása,
  • Quality fejlesztési projektek menedzselése és belső auditok megvalósítása,
  • Javító intézkedések meghozatala és bevezetése a vevői reklamációk csökkentése érdekében,
  • Minőségügyi dokumentumok és leírások készítése, felügyelete a vállalatirányítási rendszerben,
  • Quality és operációs meetingeken való aktív részvétel, valamint külföldi kollégákkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki területen,
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • Aktív, min. középfokú angol nyelvtudás (külföldi kollégákkal való kapcsolattartáshoz),
  • Olyan agilis, proaktív személyiségű jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos a szakmai fejlődés és szívesen alapoznák meg karrierüket egy piacvezető nemzetközi gyártócégnél, valamint örömmel tanulnának közvetlenül egy nagyon tapasztalt, profi vezetőtől.
A pozíció betöltésénél előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Legalább 1 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen, gyártási környezetben,
  • Minőségmenedzsment módszerek ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafeteria + bónusz + Medicover egészségbiztosítás,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és szakmai képzések + céges angol nyelvtanfolyam,
  • Skandináv, munkavállaló-központú céges kultúra,
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (laptop, mobiltelefon).
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós Ipari Park.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 40 órában, a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható (törzsidő: 8:30-15)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Stabil, folyamatosan növekvő partnerünk autóelektronikai szerelésre szakosodott vállalatként 28 éve működik a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport tagjaként. Bővülés miatt keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne egy szuper csapat tagjaként sikereket elérni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva