BESZERZÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

Mi az, amiben megbízónk számít Rád:
  • Beszerzési csapat irányítása (4 fő), csoport munkájának szakmai felügyelete és hatékony irányítása,
  • Az üzlet zavartalan működése céljából a szükséges termékek biztosítása, beszerzések optimalizálása,
  • Beérkező igények összegzése, megrendelések továbbítása a beszállítók felé,
  • Készletfigyelés – szoros együttműködés az értékesítéssel és raktárral,
  • Piac monitorozása, új beszállítók keresése,
  • Beszerzések utánkövetése, szerződések teljesítésének lekövetése,
  • Árajánlatok kérése, a bejövő ajánlatok értékelése,
  • Éves kondíciós tárgyalások lebonyolítása,
  • Részvétel szakmai rendezvényeken.
Mi az, amit megbízónk elvár Tőled:
  • Középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat műszaki területen beszerzésben,
  • Min. 1 éves tapasztalat, kisebb beszerzési csapat koordinálásban,
  • MS Office magabiztos ismerete,
  • Gazdasági és piaci trendek ismerete,
  • Jó problémamegoldó képesség, kitartó és lelkes attitűd.
Jó, ha rendelkezel vele, de nem feltétele a munkakör betöltésének:
  • Vectory vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Villamosiparban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is.
Amit megbízónk kínál Számodra:
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, modern munkakörnyezetben,
  • Versenyképes bérezéssel, béren kívüli juttatással, negyedéves bónusszal jutalmazzuk a munkád,
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely vagyunk, fejlődési és erőlelépési lehetőségekkel,
  • Folyamatos visszajelzést kapsz a felettesektől, jól működő teljesítményértékelési rendszer keretein belül.
Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület (Népligettől kb. 10 percre)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 7.00 órától 15 óráig, szombatonként szakmai továbbképzések.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve. Energetika, olajipar, közmű területen jártas új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Szívesen csatlakozna az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz és venne részt vezetőként a beszerzési folyamatok irányításában? Ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, immáron 25 éve. A folyamatosan bővülő üzletlánc jelenleg több, mint 30 saját és 200 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. 10 fős beszerzési csapatának élére keresünk most tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba: