LABORATÓRIUMVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete.
Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Most Élelmiszervizsgáló Laboratóriuma számára keresünk új munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése élelmiszeripari területen
  • Szabványos módszerek bevezetése és alkalmazása
  • Vizsgálati eredmények rögzítése a laboratórium információs rendszerébe
  • Vizsgálati eredmények ellenőrzése
  • Vizsgálati jelentések készítése
  • Analitikus és technikus kollégák irányítása és szükség esetén továbbképzése
  • Akkreditációs rendszer fenntartása és bővítése
  • Üzletági és egyéb szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
  • Munkaszervezés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripar, vegyipar)
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Vezetői tapasztalat, jó szervezőkészség
  • Legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • LIMS alapismeret
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Folyamatközpontú szemlélet
  • Angol nyelvismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt fizetés, juttatások
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Veszprém megye

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Élelmiszeripar | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport magyarországi leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Most Élelmiszervizsgáló Laboratóriuma számára keresünk új munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva