LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik.
Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak.

Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • Vevőkkel és szállítókkal való egyeztetés
  • Új szállítmányok követése
  • Előző napi érkezések ellenőrzése
  • Rakományszervezés
  • E-mailek ellenőrzése
  • Belső rendszerek használata, szállítmányok kezelése
  • Közvetlen felettes által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai riportok, ad hoc jellegű riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

TÉGED KERESÜNK,HA..

  • Ideális esetben rendelkezel legalább 3-5 éves tapasztalattal légi/közúti/tengeri szállítmányozásban, azonban 1-2 éves tapasztalattal is pályázható a pozíció
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van - nemzetközi csapatról van szó, ahol a beszélt nyelv az angol
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Számítógépes ismeretek birtokában vagy - főként Excel
  • Magas probléma megoldó készséggel rendelkezel
MIT KÍNÁL A CÉG SZÁMODRA?
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Professzionális, multinacionális környezet
  • SZÉP kártya juttatás
  • Félévente bónusz kitűzött célok alapján
  • Bejárási támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Remek szakmai fejlődési lehetőség és teljeskörű betanulás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XIII.ker

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve. Energetika, olajipar, közmű területen jártas új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretnél egy fiatalos csapat tagja egy folyamatosan növekvő vállalatnál? Szeretnéd a logisztika és a fuvarszervezés területét megismerni? Szeretnéd, ha a betanulási folyamatod során minden segítséget megkapnál a munkatársaidtól? Ha válaszod IGEN, van egy nagyszerű lehetőségem a számodra! Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 10 nap múlva