SENIOR GL ACCOUNTANT & FINANCIAL ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Multinacionális partnercégünk részére keresünk

kollégát.

A szóban forgó cég egy high tech cég, mely nemzetközi szinten piacvezetőnek számít a saját területén, többek között 3D arcfelismeréssel, biztonságtechnikával, banki chipek programozásával foglalkozik.
A munkakörbe az alábbi feladatok tartoznak:
  • Nemzetközi szervezetek és az SSC közötti tudástranszfer kezelése (MEA régió)
  • Zárások elvégzése a határidők betartásával IFRS accounting standard szerint
  • Főkönyvek rekonsziliációja
  • Eredménykimutatás és mérleg számlák hibáinak követése és javítása, javaslattétel a javításokra
  • Intercompany rekonsziliáció irányítása entity szinten
  • Regionális kontrolling osztállyal való kapcsolattartás
  • Teljes körű riporting entity szinten
  • Dokumentációk elkészítése a tranzíciós ügyekről, folyamatokról, a projekt csapat instrukciói szerint
  • Részvétel a jelentések folyamatfejlesztésében
  • Tesztek végrehajtása
  • SSC belső ügyfelekkel való hatékony együttműködés
  • Riportok készítése és fejlesztése
Téged keresünk, ha:
  • Legalább 3-5 év teljes körű könyvelési és kontrolling tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos, legalább középfokú az angol nyelvtudásod szóban és írásban is
  • Erős a számviteli tudásod
  • Dolgoztál már multinacionális környezetben
  • A mérleget és eredménykimutatást összefüggéseiben kezeled
  • A határidőket maximálisan betartod
Előny, ha:
  • IFRS számviteli tudással is rendelkezel
Amit nyújtunk cserébe:
  • Cafeteriát és teljesítményalapú bónuszt
  • Home office lehetőséget
  • Biztos, stabil és kiszámítható munkahelyet és karrierlehetőséget
  • Együttműködő, támogató csapatot
  • Modern, barátságos környezetet erős szakmai háttérrel
  • Szakmai, nyelvi és IT képzéseket
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Sokrétű feladatkört
Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod,

bérigényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol megtanulhatsz mindent a szakmáról jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Veszprém megye

Ha megtanulta már a kontrolling alapjait vagy szeretne ezen a területen tapasztalatokat gyűjteni! Ha kontrollerként Ön a folyamatokban, az elemzésekben hisz, amivel a stratégiai döntések alapkövét adja? Ha szívesen kapcsolódna be a digitalizációs folyamatok kiépítésébe? Akkor ez a pozíció Önnek szól! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva