MEDIOR/SENIOR FULL-STACK DEVELOPER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk egy 20 éves tapasztalattal rendelkező különböző szervezeti méretekhez és igényekhez alkalmazkodó szoftverfejlesztő cég.

Csapatuk bővítésére, a dokumentumkezelő rendszerektől, a
folyamatmenedzsment támogatásáig teljeskörű szolgáltatás kutatására-fejlesztésére keresnek

munkatársat.

(teljes vagy részmunkaidőben is végezhető)
Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Szoftverfejlesztésben való részvétel
  • Rendszerszervezővel való együttműködés
  • Önálló fejlesztés a rendszerterv alapján
  • Fejlesztés dokumentálása
  • Tesztelés és/vagy annak automatizálása
Téged keresünk, amennyiben:
  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel
  • Minimum 3 éves PHP/Java, JavaScript tapasztalattal rendelkezel
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel (fejlesztési dokumentációk olvasása)
  • Képes vagy önállóan és csapatban is együtt dolgozni
Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • Smarty, SOAP, LDAP, Apache, IIS ismerete
  • PhpStorm fejlesztői környezet ismerete
  • GIT, Bitbucket ismeret
  • JIRA, Confluence rendszer tapasztalat
  • AGILIS/SCRUM/SPRINT módszertanban való munkavégzési tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bér
  • Szakmai továbbtanulás támogatása
  • Betanulás alatt coach mentorálás
  • Home Office lehetőség 50%-ban
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Közös csapatépítők
  • Családias légkör támogató menedzsmenttel

Munkaidő:

  • Rugalmas munkaidő 9:00-15:00 órás törzsidővel
Munkavégzés helye:
  • Pécs (Gyárvárosi templom közelében)
Amennyiben szeretnél Te is egy kreatív, agilis csapat tagja lenni, küldd el frissített magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás. Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 17 nap múlva