KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretnél új projektek kialakításában részt venni és saját utadat járva sikereket elérni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.
Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új vevők felkutatása, Piackutatás (technológia, árszint),
  • Ártárgyalások lebonyolítása, Üzletkötés,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői rendelések feldolgozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben,
  • Új üzleti lehetőségek/ajánlatkérések begyűjtése,
  • Gyárthatósági megbeszélések előkészítése, dokumentálása, részvétel a megbeszélésen,
  • Árajánlat készítés koordinálása, formai előkészítése, belső kalkulációk, költségbontások készítése,
  • Készletszintek követése, jelentések készítése, gyártási folyamatok követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a vállalat többi szervezeti egységével (termelés, raktár, minőségügy, pénzügy),
  • Megrendelések, ajánlatok nyomon követése, adminisztrálása, számla kezelés.
Elvárások:
  • Minimum középfokú, gazdasági, vagy műszaki területen szerzett végzettség,
  • Legalább 1 év kereskedelemben, vagy belső értékesítésben, gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás (partnerekkel való kommunikációhoz szükséges),
  • Kereskedői véna,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előny:
  • Alapfokú német nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20, Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk piacvezető vállalat, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás-fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területén. A Sales és Szerviz csapat támogatására új munkatársa keresnek az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba: