ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Román Alapfok szóban és írásban

Szeretnél műszaki területen dolgozni? Kiváló time management és priorizálási képességgel rendelkezel?

Partnerünk több, mint 30 éve családi vállalkozáskét indult, azóta segítik az ipari vállalatok zavartalan működését gépépítő- és kötőelemek gyártásával és forgalmazásával.
A budaörsi leányvállalat 2013 óta a cégcsoport kelet-közép-európai központja.

Erősségük, hogy ügyfeleik kérdéseire, problémáira személyre szabott egyedi megoldásokat javasolnak.

30 fős csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel e-mailen és telefonon,
  • Vevői portfólió kezelése az értékesítő kollégákkal együtt, valamint a munkájuk teljes körű támogatása (visit riportok rögzítése a rendszerben),
  • Vállalatirányítási és CRM rendszer kezelése,
  • Egyéb adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Angol nyelv napi szintű használata írásban és szóban, illetve minimum alapszintű román nyelvtudás,
  • Műszaki beállítottság vagy érdeklődés,
  • MS Office felhasználói ismerete,
  • Ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállás,
  • Jó problémamegoldóképesség,
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • Szeress csapatban dolgozni.
Előnyök:
  • 1 év műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • További nyelvismeret: német, lengyel, szlovén, szlovák, cseh,
  • TIER 2-es, TIER 3-as autóipari beszállítói oldalon szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Heti, egyéni angol óra biztosítása,
  • Belső képzések,
  • Kelenföldről és Esztergomból céges autó hoz-visz, ha szeretnéd,
  • Home office lehetőség,
  • Nyitott, bizalmi alapú cégkultúra,
  • Teljesítmény elismerése,
  • Ötleteid megvalósításában támogatás,
  • Stabil vállalati háttér, nemzetközi háttérrel,
  • A munka – magánélet határainak tiszteletben tartása,
  • Nyugodt, jó hangulatú légkör,
  • Heti masszázs és jóga.
Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: Heti 40 óra, hétfőtől -péntekig, 8:00-tól 16:30-ig (30 perc ebédidő)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Külföld / Ausztria

Szívesen dolgoznál a bécsi reptér közelében? Schwechat-i Vienna Airport mellett működő autóbérbeadással foglalkozó ügyfelünk részére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk piacvezető vállalat, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás-fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területén. A Sales és Szerviz csapat támogatására új munkatársa keresnek az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba: