ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

Bővülés miatt keresünk

kollégát csapatukba.
Feladatok:
  • Kiviteli munkák szakmai irányítása, felügyelete, alvállalkozók összehangolása és koordinálása művezetővel együttműködve
  • Megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése, tervek utánkövetése és felülvizsgálata
  • Alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében, versenyeztetésében közreműködés, illetve előkészített szerződések ellenőrzése
  • Jelentés projektvezető illetve a főmérnök felé
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú magasépítő végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben mint építésvezető VAGY projektvezető
  • FMV-É felelős műszaki vezetői engedély
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás műszaki leírások értelmezéséhez
  • Alvállalkozói kör ismerete
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz igazított alapbér
  • Éves teljesítményprémium
  • Céges autó próbaidőt követően
  • Havi nettó 12.000 Ft SZÉP kártya
  • Mobiltelefon, laptop
  • Munkába járási támogatás
  • Szakirányú továbbképzéseken való részvétel támogatása
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Előfordulnak vidéki projektek is
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 98 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne Ön lenni az, aki a munkafolyamatokat levezényli a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező sikeres, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Fő profiljuk: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlékvédelem. Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 13 nap múlva