ONLINE KERESKEDELMI ÜZLETÁGVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne kihívásokkal teli munkahelyen dolgozni? Szeretne egy teljesen új üzletágat felépíteni, amivel a cég sikeréhez nagyban hozzájárulhat?

Partnerünk 100 százalékban magyar tulajdonú kis- és nagykereskedelmi cég, amely immár 15 éve építőanyagokkal, épületgépészettel, hidegburkolatokkal és fürdőszobai szaniterekkel, kiegészítőkkel foglalkozik.

Vállalkozásuk közel 15 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzletét és nagykereskedelmi hálózatát. A hajdúszoboszlói telephely az évek során a régió egyik meghatározó kereskedésévé vált.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • A webáruház eredményes működéséhez szükséges feladatok teljes körű támogatása és koordinálása,
  • Új termékkörök, ügyfélszerzési csatornák keresése és kidolgozása,
  • Meglévő termékadatbázis optimalizálása,
  • Az értékesítéssel kapcsolatos belső ügyviteli folyamatok optimalizálása,
  • Folyamatban lévő webáruház fejlesztések nyomon követése, új ötletek, e-commerce eszközök kidolgozása, bevezetése,
  • Folyamatos piacelemzés, konkurenciafigyelés, riportok készítése, elemzése és azok prezentálása a vezetőség felé,
  • A kielemzett adatok alapján az értékesítési stratégia optimalizálása,
  • Áruösszehasonlító platformok kezelése, felügyelete, - a kapcsolódó visszajelzések kezelése,
  • Online marketing tevékenységek koordinálása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Minimum 2-4 éves szakmai tapasztalat e-kereskedelmi területen,
  • Projektmenedzsment tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások gyakorlott, felhasználói szintű ismerete,
  • Innovatív szemléletmód,
  • Gyors problémamegoldási képesség,
  • Magasfokú önálló munkavégzés,
  • Jó analitikai érzék, adatelemzési tapasztalat,
  • Átlagon felüli priorizálási és gyors kiértékelési képesség.
Előnyök:
  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség,
  • Online tartalomkezelő tapasztalat,
  • Microsoft Navision rendszer ismerete,
  • HTML és CSS nyelvek ismerete,
  • Műszaki beállítottság.
Juttatások:
  • Fix havi alapbér,
  • Motiváló bónuszrendszer,
  • Home Office lehetőség,
  • Megbízható vállalati háttér,
  • Szakmai és egyéni fejlődés lehetősége,
  • Folyamatos bővülés, hosszútávú karrier,
  • Folyamatos gyártói oktatás,
  • Rendezett, igényes, modern hangulatú munkakörnyezet,
  • Családias hangulatú, összetartó csapat,
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony,
  • Pontos bérfizetési morál,
  • Munkába járás támogatása,
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény.

Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség biztosított.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg médiatervező és médiavásárló csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Marketing, PR, Média | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatuk élére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 1 nap múlva