LOGISZTIKAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye Home office

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Korábban legalább 3 éven keresztül egy gyártó cég logisztikai részlegén dolgoztál, és már volt alkalmad kipróbálni magad vezetői feladatkörökben is? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk az egyik piacvezető műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat, amely autóipari végfelhasználó partnerei részére biztosít belső és külső alkatrészeket, elemeket.

Most 16 fős logisztikai csapatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Heti üzemi logisztikai tervek készítése (termeléstervezés koordinációja, vevői gyártási megrendelések teljesítésének biztosítása, készletgazdálkodás és raktárkezelés irányítása)
  • Szállítólevelek, szállítói számlák ellenőrzése és jóváhagyása
  • Logisztikai költségek nyomon követése, éves költségterv kidolgozásában aktív részvétel
  • 14 fős logisztikai operátori (raktáros-targoncás kollegák), illetve 2 fős logisztikai irodai munkatársi csoport munkájának irányítása
  • Jogszabályok által előírt minőségi, környezetvédelmi és munkavédelmi szabályok előírásainak betartatása
  • Napi, heti, havi riportok, kimutatások, statisztikák készítése
Szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Legalább 3 éves logisztikai területen, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői pozícióban eltöltött 2 éves tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvismeret (társosztályokkal való kapcsolattartás végett)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rugalmas, önálló és határozott személyiség
  • Kiemelkedő vezetői képesség
Előny, de nem feltétel:
  • Felsőfokú műszaki vagy logisztikai végzettség
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Céges autó
  • 13. havi fizetés
  • Éves teljesítményarányos bónusz lehetősége
  • Home Office munkavégzés lehetősége
Munkavégzés helye: Esztergom

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Beszerzési és logisztikai csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Szívesen csatlakozna az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz és venne részt vezetőként a beszerzési folyamatok irányításában? Van már néhány év tapasztalata ebben a szegmensben? Amennyiben IGEN, ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, immáron 25 éve. A folyamatosan bővülő üzletlánc jelenleg több, mint 30 saját és 200 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. 10 fős beszerzési csapatának élére keresünk most tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva