IRODAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint

Örömmel tölt el, hogyha másoknak segíthetsz? Mottód a "Megoldom!"?

Folyamatosan fejlődő partnerünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén.

Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Az alábbi pozícióba keresünk hozzájuk munkatársat:

IRODAVEZETŐ
Feladatok:
  • Munkaügyi ügyintézés (állásajánlatok előkészítése, új munkavállalók bejelentése, szerződések, szerződésmódosítások elkészítése),
  • Munkavállalói elégedettség fenntartása, belső kommunikációs platform kezelése, csapatprogramok szervezése,
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, számlák, bérelszámolások és egyéb könyvelési anyagok összekészítése,
  • Irodai szükségletek beszerzése,
  • Operatív és egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 1 év irodavezetői, vagy HR területen szerzett tapasztalat,
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, önálló gondolkodás, kreativitás,
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete (főként írásban kell használni, az anyacéggel való kapcsolattartáshoz),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria (SZÉP-kártya formájában),
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Dolgozói kedvezmények,
  • Betanítás.
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra, rugalmas időbeosztásban (törzsidő: 10:00-14:00)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Érdekelnek a gépjárművek és egy stabilan fejlődő cégnél képzeled el a jövődet? Fontos számodra, hogy csapatjátékos szemléletedet hosszú távon is kamatoztasd? Partnerünk elődje 2005-ben alakult, flottakezeléssel, hosszú távú gépjármű bérlettel foglalkozó vállalkozásként. Német partnerük a Lignum 68 GmbH., melynek magyarországi képvieletét kizárólagosan látják el. Hozzájuk keresünk új, lelkes munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva