PÉNZÜGYI KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk egy sikeresen működő és rohamtempóban növekvő, közúti (belföldi és nemzetközi egyaránt), valamint tengeri szállítmányozásra, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott társaság.

Bővülő csapatukba keresnek most szakembert, Budapest vonzáskörzetében, Dunakeszin található irodájukba az alábbi pozícióba:

A feladatok az alábbiak lesznek:
  • Belső pénzügyi elemzések és kimutatások készítése a vezetőség részére
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel, gazdasági osztály munkájának támogatása
  • Terv-tény eltérés elemzések készítése
  • Heti, havi és éves pénzügyi riportok elkészítése
  • Pénzügyi kontrolling vezető támogatása SAP HANA rendszer fejlesztésében
  • Eredmény-kimutatások készítése, eltérések elemzése
  • Részvétel az éves pénzügyi tervezés folyamatában
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégvezetéssel és társosztályokkal
  • Statisztikai jelentések készítése
  • Bevételek és költségek monitorozása, ellenőrzése
  • Elhatárolások készítése
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Analitikus szemléletmód és rendszerben való, logikus gondolkodásmód
  • MS Office programok és SAP rendszer felhasználó szintű kezelése
  • Alap szintű angol nyelvismeret
  • Magyar számviteli és adózási jogszabályok, eljárások naprakész ismerete, alkalmazása
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, barátságos, megbízható személyiség
Amit Partnerünk kínál:
  • Régióban egyedülálló bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú és megbízható munkahely
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Bejárás támogatása
Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Our partner B2Kapital Zrt. is part of the Norwegian B2Holding Group and is a recognized partner of many Hungarian banks and financial institutions, as well as a company active in the market for the acquisition of overdue claims in the region. Join their young and fast-growing team. Now we are looking for a new colleague in the following position:

A hirdetés lejár 7 nap múlva