PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

Milyen feladataid lesznek?
  • Szállítói és vevői számlák ellenőrzése, rögzítése, lefűzése,
  • Készpénzes banki befizetések előkészítése, kivezetése a vállalatirányítási rendszerből,
  • Bolti pénztárkezelés eseti jelleggel, szabadságok idején (kasszakezelés és a pénztárhoz tartozó egyéb adminisztratív feladatok ellátása),
  • Pénztárjelentések napi szintű ellenőrzése,
  • Hó végi és hó közi gyűjtőszámlák elkészítése keretszerződések alapján,
  • Könyvelési anyagok előkészítése, a könyvelő iroda részére,
  • Pénzügyi vezető teljes körű támogatása,
  • Egyéb munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása (kompenzálás, ÁFA analitika egyeztetése).
Mit várunk el Tőled?
  • Min. középfokú végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat pénzügyi asszisztensként,
  • Pénztárkezelésben szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos MS Office használat,
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására,
  • Precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodásmód,
  • Jó problémamegoldó képesség, monotonitástűrés.
Előnyök:
  • Vectory vállalatirányítási rendszer használata,
  • Középfokú végzettség pénzügyi területen,
  • Felsőfokú végzettség.
Mit kínál megbízónk ezért cserébe?
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, kulturált modern munkakörnyezetben,
  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás, negyedéves bónusz,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat, lelkes, közvetlen munkatársakkal,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel,
  • Folyamatos visszajelzés a felettesektől, jól működő bónusz rendszer.
Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület (az 1-es villamos vonalán, jól megközelíthető helyen)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 7:00-15:00 óráig

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Győr

Partnerünk 1987-es megalakulása óta a magyar üzleti informatikai piac egyik meghatározó szereplője. A vállalat mostanra cégcsoporttá nőtte ki magát, azonban az alapítók továbbra is megtartották a családias, rugalmas és szerethető céges légkört. Folyamatos fejlődési lehetőségeket kutató, támogató és lendületes csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Mérlegképes könyvelői végzettséggel és tapasztalattal is rendelkezel és érdeklődsz az IT terület iránt? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva