MŰSZAKI RAJZOLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy nemzetközi csoport részeként, 1994-ben kezdte meg működését Magyarországon, elsődleges feladataként kitűzve a Magyar Ipar Szolgálatát. Azóta is magas minőségű termékekkel foglalkoznak, és komplett megoldásokat nyújtanak partnereik számára a tervezéstől a kivitelezésig.

Ennek köszönhetően csoportjuk jelenleg 25 országban képviselteti magát saját vállalattal vagy szerződött partnereken keresztül.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A vállalat saját termékeinek tervezése és komplett gyártási dokumentációk készítése
  • Gyártásközi ellenőrzés
  • Gyártás előkészítési feladatok ellátása
  • Igény szerint a helyszíni installációkban történő részvétel
  • Partnercégeknél történő helyszíni felmérés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, műszaki szemlélet
  • CAD tervező program felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktív személyiség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • "B" kategóriás vezetői engedély
Amit Partnerünk kínál:
  • Barátságos csapat
  • Teljesítményarányos éves prémium
  • Munkába járási támogatás Kecskeméten kívül lakók részére
  • Családbarát és biztos munkahely, hosszú távú, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Innovatív termékek, folyamatosan bővülő termékpaletta
  • Nemzetközi háttér
  • Jól felszerelt, modern iroda
  • Folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport-Reptér

Jelentkezz önéletrajz és fizetési igény csatolásával az alábbi gombra kattintva: