PLC ÉS MEGJELENÍTŐ PROGRAMOZÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos Külföld Home office

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Ha van már gyártás automatizálás terén szerzett tapasztalatod, kisujjadban van a PLC programozás, és szívesen utazgatnál a világ körül, akkor itt a lehetőség számodra!

Partnerünk egy több mint 20 éve alapított, ipari gépek és berendezések üzembe helyezésével, automatizálásával foglalkozó vállalat. Fő profilja szerint nemzetközi nagyvállalatoknak biztosít PLC-SCADA és DCS rendszerek tervezéséhez és teljes körű megvalósításához kötődő szolgáltatásokat.

Most fejlesztő mérnök csapatának legújabb tagját keressük ipari folyamatok vezérlésének programozására, üzembe helyezésére az alábbi pozícióba:

Leendő feladataid:
  • Ipari folyamatok vezérlésének programozása, üzembe helyezése (PLC, robot, megjelenítő) gyógyszergyárak, erőművek, gyártósorok területén - Magyarországon és külföldön egyaránt
  • Vezérlő szoftverek, fejlesztése, karbantartása, ellenőrzése
  • Hajtások paraméterezése (szervó, frekvenciaváltó)
  • Elektromos problémák megoldása
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Villamosmérnöki/ mechatronikai mérnöki felsőfokú végzettség vagy villamos/elektronikai/ automatikai szakirányú technikusi végzettség
  • Legalább 2-3 év gyártás automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeretek (PLC/ megjelenítő eszközök/ szervó/ frekvenciaváltó/ robotvezérlés területén)
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt - szakmai leírások értelmezése és külföldi partnerekkel való kapcsolattartás miatt)
  • Kiemelkedő utazási hajlandóság (külföldön és belföldön egyaránt)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Magas szintű programozási ismeretek
  • Adatbáziskezelési ismeretek (MySQL vagy MS SQL)
  • C++, C#, JAVA ismerete
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Céges kulcsos autó lehetősége
  • Előretervezett külföldi és belföldi kiküldetések egyaránt (többlet díjazás és szállás biztosításával)
  • Rugalmas Home Office munkavégzés lehetősége
  • Flexibilis munkaidőbeosztás
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Budapest 11. kerületi Infopark

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Bács-Kiskun megye

Szereted a változatos és tartalmas munkanapokat? Szeretnél egy fejlesztő környezetben dolgozni és magadnak is bizonyítani? Ha igen, akkor ez neked való lehetőség! Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnercégünk közel 15 éve foglalkozik kiváló minőségű elektronikai termékek gyártásával többek közt orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari és egyéb ágazatok számára. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva