LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok és felelősségek:
  • Szervezi a kimenő anyagok (késztermékek, nyersanyagok, pótalkatrészek stb.) szállítását, kiválasztási listák készítését, eladási megrendelések és szállítólevelek, kibocsátását, számlák előkészítését
  • Be, -és kimenőanyagáramlás dokumentációja, felügyelete az ERP rendszerben
  • Megrendelések kezelése SAP rendszerben
  • Részt vesz a leltári folyamatokban
  • Munkamegbízásokat hoz létre, módosít és egyeztet az ERP rendszerben
  • Felelős a vállalat és ügyfelek (raklapok, tálcák, dobozok stb.) közötti, visszatéríthető csomagolóanyagok cseréjéért, az ehhez kapcsolódó dokumentumok előkészítéséért, gyűjtéséért
  • Riportok futtatása és kreálása az SAP rendszerben, heti/havi riportok elkészítése
  • EKAER ügyintézés
  • Kimenő csomagküldemények kezelése
  • Segíti, módosítja és összehangolja a munkafolyamatokat az SAP rendszerben, szükség esetén a keletkezett hibákat javítja, illetve felveszi a kapcsolatot az ERP osztállyal. (kapcsolattartás a központ illetékes kollégáival)
  • Beszerzés, új beszállítók keresése, ezek felvitele SAP rendszerbe Finance-en keresztül, adatok begyűjtése, árajánlatok kérése
  • Helyi beszerzés szervezése, felügyelete
Elvárások:
  • Minimum 1-3 év hasonló munkakörben
  • Középfokú végzettség
  • SAP ismeret és használat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvismeret
  • Problémamegoldás, priorizálás
  • Higgadt, gyors, proaktív gondolkodás
  • Megbízható, rugalmas személyiség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Megbízható és fejlődő cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Cafetéria
A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 19 nap múlva