MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Stabil, folyamatosan növekvő partnerünk autóelektronikai szerelésre szakosodott vállalatként 28 éve működik a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport tagjaként.

Bővülés miatt keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Elektronikai termékek vevői reklamációinak kezelése, analízis, műszaki megoldások keresése,
  • Kapcsolattartás vevőkkel minőség vonatkozású ügyekben,
  • Belső minőség mutatók javítása,
  • Auditokon (külső-belső) részvétel, a feltárt nem megfelelőségek ellenintézkedéseinek meghatározása, végrehajtása/végrehajtatása,
  • Részvétel új termékek bevezetésében- Minőségi kockázatok feltárása, FMEA, CP, bemintázások, és egyéb dokumentációk készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai, vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt (vevőkkel való kapcsolattartáshoz, dokumentációk készítéséhez),
  • Precizitás, a részletekre való odafigyelés,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Rugalmasság.
Előnyök:
  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Autóipari ismeretek,
  • Elektronikai gyártási folyamatok ismerete (Beültetési, forrasztási technológiák).
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria (SZÉP-kártya formájában),
  • Év végi bónusz,
  • Nyári üdülési lehetőségek,
  • Nyári tábor biztosítása a gyermekek számára.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Általános munkarend

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Gondoltál már arra, hogy olyan cégnél dolgozz, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti? Ahol vezetőid, és az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársaid megbecsülik a munkádat? Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így van lehetőséged szakmailag fejlődni? Akkor ez a TE lehetőséged! Olyan agilis, proaktív személyiségű jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos a szakmai fejlődés és szívesen alapoznák meg karrierüket egy piacvezető nemzetközi gyártócégnél, valamint örömmel tanulnának közvetlenül egy nagyon tapasztalt, profi vezetőtől. Partnerünk közel 150 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében, piacvezető cég pneumatikus kéziszerszámok gyártása terén. Szigetszentmiklósi központjukba keresünk most csapatbővítés végett PÁLYAKEZDŐ, vagy fejlődni vágyó JUNIOR kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA PRESENT GROUP Beszerzési csapata az alábbi pozícióba munkatársat keres, teljes munkaidőben:

A hirdetés lejár 28 nap múlva