SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Immergas Hungaria Kft bővíti saját szerviztechnikus csapatát.
Várjuk frissen végzett és gyakorlott gáz és /vagy hőszivattyú szervizes szakemberek jelentkezését!

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Gázkészülékek/hőszivattyúk beüzemelése, rendszeres karbantartása és javítása, szükség szerinti cseréje
  • A berendezéseink műszaki tartalmának minél alaposabb elsajátítása
  • Műszaki szaktanácsadás szerviz partnereknek, szerelőknek és felhasználóknak
  • Ügyfélnyilvántartás, munkalapok kezelése
Mit kínálunk mi?
  • Versenyképes fizetés (alapbér, jutalék, teljesítmény prémium)és béren kívüli juttatások
  • ALKALMAZOTTI jogviszony
  • Kiszámítható munkaidő
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Jól felszerelt, céges szerviz autó, laptop, telefon
  • Teljes körű felszerelés biztosítása
  • Stabil munkahely
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség megújuló energiás termékkörben is
Téged keresünk, ha:
  • Szereted az önálló munkavégzést
  • Érdekel a szakmai problémák megoldása
  • Jó ügyfél-kommunikáció jellemez
  • Tudsz rendszerszinten gondolkodni
  • Nem okoz gondot neked a munkáddal járó adminisztráció vezetése
  • Gyakorlott gépkocsi vezető vagy (B kat. jogosítvány)
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
Szükséges végzettség:
  • Elengedhetetlen feltétel: arcképes gázszerelői igazolvány, gázfogyasztó készülék üzembe helyezés karbantartása, üzemzavar elhárítása bejegyzéssel
Foglalkoztatás jellege:
  • 40 órás munkahét, normál munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely, Budapest és Pest megye, esetileg vidéki régiókba történő utazás is
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

A magyar kazán piac élvonalába tartozó cég keresi szigetszentmiklósi telephelyére szakember gárdája új tagját az alábbi munkakörbe.

A hirdetés lejár 22 nap múlva