MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A magyar kazán piac élvonalába tartozó IMMERGAS Hungária Kft. keresi szigetszentmiklósi telephelyére szakember gárdája új tagját

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Ügyféligényeinek megértése, műszaki szaktanácsadás nyújtása
  • Műszaki ajánlatkérések feldolgozása és ajánlatok készítése
  • Műszaki anyagok ellenőrzése, prospektusok és segédletek készítése
  • Oktatási anyagok, prezentációs anyagok készítése
  • Meghirdetett belső szakmai oktatások megvalósítása
  • A belső szervizcsapattal, a területi képviselőkkel, belső értékesítőkkel való szoros együttműködés
  • A termékeink műszaki tartalmának elsajátítása, naprakészen tartása
Mit kínálunk mi?
  • Versenyképes fizetés (alapbér + éves bónusz)
  • Laptop, telefon
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatosan bővülő magasminőségű termékpaletta
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Téged keresünk, ha:
  • Szereted az önállóságot a munkában
  • Kiváló ügyfél-kommunikáció jellemez szakmai témákban is
  • Ügyesen prezentálsz
  • Nem okoz gondot neked a munkáddal járó adminisztráció pontos vezetése
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
  • Fontos számodra a szakmai fejlődés
Ami fontos számunkra eddigi pályafutásodból:
  • Középfokú/felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség
  • PPT/Excel/Word és valamely kiadvány szerkesztő felület gyakorlott felhasználó szintű kezelése
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, normál munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgozna változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövőjét, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

A magyar kazán piac élvonalába tartozó cég keresi szigetszentmiklósi telephelyére szakember gárdája új tagját az alábbi munkakörbe.

A hirdetés lejár 22 nap múlva