BAR MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 2022 tavaszán nyitott balatonfüredi öt csillagos szálloda.

Most számára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

BAR MANAGER
Főbb feladatok:
  • A szálloda Gourmet koktél bárjának, szezonális roof top bárjának és champagne sun lounge-jának irányítása
  • Rendelések felvétele, italok elkészítése
  • Munkakörnyezet rendben tartása
  • Napi feladatok kiosztása, ellenőrzése, beosztás írása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, rendelések kezelése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Tapasztalat a' la carte étteremben vagy szállodában
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Terhelhetőség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelt fizetés
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Igényes, jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Melegétkezés, munkaruha biztosítása
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
Munkavégzés helye: Balatonfüred

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Veszprém megye

Partnerünk 2022 tavaszán nyitott balatonfüredi öt csillagos szálloda. Most számára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva