SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

SZERELŐ
Főbb feladatok:
  • Tesztadapter berendezések általános szerelési feladatainak elvégzése munkautasítás alapján
  • Finommechanikai precíziós feladatok ellátása
  • Kisebb javító jellegű munkák elvégzése (betanítás után) célgépeken
  • Állványos fúrógép, kéziszerszámok és alapvető mérőeszközök (tolómérő, idomszer) használata
  • Minőségi ellenőrzések elvégzése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Műszaki beállítottság
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (6-14 és 14-22)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Általános műszerész ismeret, mechatronikai, elektroműszerész vagy gyengeáramú profil
  • Kapcsolási rajz olvasási/értelmezési ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Kihívásokkal és lehetősségekkel teli munkakör
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Emelt összegű utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Sporttámogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: