PRODUCT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra.

Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

Termékmenedzserként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Kereslettervezéssel, előrejelzéssel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése
  • Előrejelzési modellek kezelése, trendek elemzése
  • Előrejelzések nyomon követése és értékelése
  • Kereslettervezési és előrejelzési funkciók hatékonyságának felmérése és fejlesztése és az ezekkel kapcsolatos statisztikák vezetése
  • Kereslet-kínálat változékonyságának nyomon követése, kockázatkezelési lehetőségek kidolgozása
  • Teljesítménymutatók kidolgozása és mérése
  • Partnerekkel és tárosztályokkal való kapcsolattartás
Amit megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú végzettség megléte
  • 3-5 éves tapasztalat IT/szórakoztató elektronika területen hasonló pozícióban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnynek számít:
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Nagyobb disztribútor cégnél szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés + negyedéves bónuszlehetőség
  • Széchenyi kártya és szép kártya juttatás
  • Generali Prémium egészségbiztosítás
  • Munkábajárás támogatása
  • Továbbképzési lehetőségek(Angol, Excel)
  • Home Office lehetőség
A munkavégzés részletei:
  • A munkavégzés helye: Budapest

Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?