ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A KOMPEL Kft. 20 éve foglalkozik elektromos- és elektronikus termékek importálásával
és azok forgalmazásával a magyar ipari és lakossági felhasználók részére.
A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres az alábbi pozícióba új munkatársat:

ÉRTÉKESÍTŐ
Főbb feladatok, munkák:
  • Műszaki termékeink értékesítése
  • Új és már meglévő ügyfélkör igényeinek felmérése, kapcsolattartás
  • Meglévő partnereink magas színvonalú kiszolgálása
  • Vidéki partnerek látogatása
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Termékértékesítési tapasztalat
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Műszaki érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Kitartó, sikerorientált alkat, teljesítményorientáltság
  • Microsoft Office készségszintű használata
  • B kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Kiépített kapcsolatrendszer
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, (fix + teljesítményfüggő mozgó bér)
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Továbbképzési lehetőségek
Munkavégzés helye:
  • 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a. és a partnerek országosan

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk több mint 100 országban, több mint 17.000 munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi márkacikk-forgalmazó vállalata (Nivea, Eucerin, Hansaplast, Labello). A cég magyarországi leányvállalatának patikai divíziójába, a Pest megyei régióba keresünk

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős munkatársak együtt dolgoznak. Fő márkáik: Apple, Veritas, Fitbit, Withings. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Szeretne részt venni Magyarország egyik neves vegyipari vállalatának értékesítési tevékenységében? Szívesen töltene be kulcsfontosságú szerepet a hazai autóipar alapanyag ellátásában? Partnerünk egy Veszprémben található cég, amelynek fő profilja vegyipari folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Családias létszámuk ellenére az ország meghatározó épületgépészeti-, illetve járműipari szereplőivel is együttműködnek. Amennyiben értékesítési affinitással rendelkezik, illetve örömmel venné, ha az utazás a munka részét képezné, jelentkezzen partnerünkhöz a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva