Technikus/Operátor

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik.
Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak.

Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TECHNIKUS/OPERÁTOR

LEENDŐ FELADATAID LESZNEK...

  • Az AGVk(automatizált járművek) és portok helyreállítása hibás működés esetén
  • Kontroll programokon keresztül figyelni a területet és alapszintű probléma elhárítás
  • Konkrét helyreállítási folyamatok ismerete és elvégzése
  • Kifejezetten az AGV pillanatnyi hibás működéséből adódó fennakadás orvoslása
  • Excel fájlban jelentés angol nyelven, műszaki adminisztráció

TÉGED KERESÜNK,HA...

  • Rendelkezel legalább 2 év releváns szakmai tapasztalattal (technikus, IT, műszaki, raktározás területen)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban - nemzetközi csapatról van szó, ahol a beszélt nyelv az angol
  • Van középfokú műszaki végzettséged
MIT KÍNÁL A CÉG SZÁMODRA?
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Professzionális, multinacionális környezet
  • SZÉP kártya juttatás
  • Félévente bónusz kitűzött célok alapján
  • Üzemanyag támogatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Remek szakmai fejlődési lehetőség és teljeskörű betanulás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2132 Göd

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 8:00 - 17:00

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Bács-Kiskun megye

A hirdetés lejár 3 nap múlva