GÉPÉSZ FORGÓGÉPES KARBANTARTÁSI SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy sok évtizedes múlttal rendelkező villamosenergia-termelő vállalat, emellett villamos-és gázkereskedelmi engedéllyel rendelkezik.
Ha szeretnél Te is hazánk legnagyobb földgáztüzelésű erőművét működtető összeszokott csapatának tagjává válni, várjuk jelentkezésedet a

pozícióra.

Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Gázturbinák, gőzturbinák és segédberendezéseik karbantartásának és javításának előkészítése és végrehajtása, szakmai felügyelete
  • Nagy forgógépek üzemképességének folyamatos fenntartása, állapotfigyelése, működőképességének felügyelete
  • Online telepített rezgésdiagnosztikai platform és mérőműszerrel végzett mérések végzése
  • A berendezések gyártójával való kapcsolattartás
  • Tartalék alkatész menedzsment
  • Turbinák és segédberendezések műszaki fejlesztési folyamatainak ütemezése, koordinációja, ellenőrzése
  • Karbantartási és műszaki fejlesztési tevékenységekkel összefüggő riportálás, dokumentálás
Ezekkel kell rendelkezned:
  • Gépészmérnök végzettség
  • 4-5 év szakirányú, vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki diagnosztikai-, rezgésdiagnosztikában szerzett szakmai gyakorlat
  • Gyakorlatban történő munkavégzés
  • Kommunációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
Juttatások:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári 4,5%-os befizetése
  • Bónusz
  • Áramkedvezmény
  • Életbiztosítás
  • Egészségbiztosítás és szűrés
  • Képzési lehetőgések
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Munkaidő:
  • Heti 40 óra rugalmas időbeosztásban

Amennyiben szimpatikusnak találod a fenti munkakört és rendelkezel az állás betöltéséhez szükséges szakmai tapasztalattal, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnercégünk közel 15 éve foglalkozik kiváló minőségű elektronikai termékek gyártásával többek közt orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari és egyéb ágazatok számára. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Partnerünk épületautomatikai rendszerekkel foglalkozó vállalat. Tevékenységi körükbe tartozik az automatikai rendszerek tervezése, kivitelezése, meglévő automatikai rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, automatikai vezérlők és perifériák szállítása, mérnöki szaktanácsadás. Mérnök csapatuk bővítésére keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva