KATEGÓRIA MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított.

A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KATEGÓRIA MENEDZSER (CSEMPE,SZANITER,LAMINÁLT TERMÉKEK)
Főbb feladatok:
  • Meglévő beszállítói szerződések menedzselése, szerződéses feltételek folyamatos optimalizálása, fejlesztése
  • A Hozzád tartozó csempe, laminált, szaniter termékek piacának rendszeres vizsgálata, elemzése, napi szintű beszerzési folyamatainak ellenőrzése
  • Meglévő termékportfólió vásárlói elvárásoknak megfelelő folyamatos optimalizálása, biztosítása, telephelyeken történő bemutatásának támogatása
  • Saját márkás termékek szortimentjének fejlesztése
  • Új beszállítók és termékkörök felkutatása, mind hazai, mind pedig a külföldi piacokon, majd ezt követően azok hálózatba történő sikeres integrációja
  • A franchise partnerek számára folyamatos évközi akciók letárgyalása beszállítói partnereinkkel; azok szervezésében aktív közreműködés
Azt a munkatársat keressük, aki:
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik (közgazdaság, kereskedelem, építőipar)
  • Nem riad meg a beszállítói szerződésekkel járó feladatoktól és felelősségtől
  • Csempe, szaniter, laminált termékek beszerzésben legalább 2 termék valamelyikében tapasztalattal rendelkezik
  • Az erős beszerzői attitűd mellett értékesítési vénával is rendelkezik, beszállítói lehetőségeket az értékesíthetőség fókuszával vizsgálja
  • Magas fokú stressztűrő képességgel rendelkezik
  • Keresi az új kihívásokat
  • Nem fél konfrontálódni, ha helyzet úgy kívánja, sikeresen érvényesíti érdekeink
  • Asszertíven kommunikál, megfelelő határozottsággal képviseli a hálózat tagjainak érdekeit
  • Önálló, proaktív
  • Képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Franchise/több tulajdonosú rendszerben is dolgoztál korábban
  • Ismered a hálózati működés sajátosságait;
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudással rendelkezel
  • 2-3 éves beszerzésben szerzett tapasztalatod van
Amit Partnerünk kínál:
  • Havonta fix bér mellett évente egy alkalommal teljesítmény bónusz megfelelő eredmény elérése esetén
  • Hozzájárulnak pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz
  • Elsődleges munkavégzési helyed Budapest XI. kerület vagy Tényő lakhelyedtől függően
  • Heti egy nap home office-t igényelhetsz
  • Egészség-, élet és baleset biztosítás
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület vagy Tényő

Jelentkezz fényképes önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk az olaszországi anyavállalata 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, amely mára már a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják. Szigetszentmiklósi telephelyükre keresik most új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva