IT ALKALMAZÁSSZAKÉRTŐ (DEVOPS ARCHITECT)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office Győr

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított.

A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Külső szállító által fejlesztett üzleti intelligencia (BI) megoldások tervezésének felügyelete, paraméterezése és üzemeltetése (adott esetben azok továbbfejlesztése)
  • Belsős BI megoldások tervezése, fejlesztése, paraméterezése és üzemeltetése
  • Egyéb külsős vagy belsős üzleti megoldások tervezése, fejlesztése, paraméterezése és üzemeltetése (pl. folyamatkezelés/workflow, szoftverrobot, digitalizáció és egyéb területeken)
  • Az IT architektúra (hardver- és szoftverkörnyezet) tervezésében aktív részvétel
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Már nem vagy teljesen pályakezdő, de még több év tapasztalat választ el a szenior szinttől
  • 2-5 év tapasztalattal rendelkezel BI és DBA területen az alábbiakban:
    • Adattárház / üzleti intelligencia megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése Microsoft környezetben (MS SQL, SSIS, stb.)
    • MS SQL Server 2017/2019 és komponenseinek telepítése, karbantartása, konfigurálása, monitorozása és hibaelhárítás
    • Adatmodellezés (ismerőseid a csillagsémák, dimenziók, mappingek)
  • 1-5 év tapasztalattal rendelkezel az alábbiakban:
    • Architektúrális és infrastrukturális tervezési feladatok (pl. rendszerek közötti és rendszereken belül architektúrális és integrációs megoldások, hardver és szoftver erőforrások tervezése)
    • Microsoft O365, Sharepoint és kapcsolódó alkalmazások / szolgáltatások
    • Alkalmazástervezés és -fejlesztés
  • Széleskörűen érdekel az IT architektúra és infrastruktúra, és igyekszel naprakészen tartani a tudásod
  • Proaktív és megoldás-orientált vagy, aki képes stratégiai szinten is gondolkodni
  • Képes vagy gyorsan elsajátítani új ismereteket, megérteni összefüggéseket
  • Az IT problémákat vagy megoldásokat meg tudod értetni más, nem IT-s kollégákkal is
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Adatbázis feladatok automatizálásában való jártasság, jogosultságok tervezése / kezelése
  • Tapasztalattal az alábbi megoldások kapcsán is: folyamatkezelés, workflow, szoftverrobot, digitalizációs megoldások
  • Rendszerszervezési vagy projektvezetési tapasztalat
  • Fejlesztési technológiákban / környezetekben / módszertanokban mélyebben jártas vagy (ezeket nem feltétlenül kell nálunk használni, de segítséget jelenthet a projektek során)
Amit Partnerünk kínál:
  • Modern munkakörnyezet, modern technológiák, innovatív gondolkodás
  • Stabil, de családias körülmények (20 fős informatikai csapat)
  • Változatos feladatok: olykor rutinszerűek, olykor teljesen újak, így a magabiztos nyugalmat ugyanúgy meg lehet találni, mint a kihívásokat és fejlődési lehetőségeket
  • A munkahelyi légkör kellemes, a csapat kollegiális, a vezetőség támogató, nyitott
  • A juttatási csomag sokelemű (pl. home office) és a tapasztalattal arányosan versenyképes
Munkavégzés helye: Győr vagy Budapest (XI. kerület)

Jelentkezz fényképes önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk stabil háttérrel rendelkező, 20 éve alakult, és 100% magyar tulajdonú vállalat. Profiljuk üzleti/informatikai tanácsadás és nagyvállalati informatikai megoldások megvalósítása. A cég partnerei között a legnagyobb magyar bankok, biztosítók és közmű és szolgáltató cégek is szerepelnek. Partnerünk célja ügyfelei sikerességének növelése működési folyamataik és a piacon elérhető innovatív technológiai megoldások együttes alakításával. Tevékenységük megvalósítás- és eredmény orientált, hiszen tisztában vannak vele, hogy ügyfeleik számára kizárólag az üzleti eredményeket produkáló, sikeresen bevezetett megoldások és a gyakorlatban is végrehajtható javaslatok jelentenek valódi értéket. Fejlesztő-tanácsadó csapatuk bővítése végett keresnek tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva