MARKETING MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő munkaerő-közvetítő cége. Azzal párhuzamosan, hogy folyamatosan növeljük piaci pozíciónkat, létszámunk állandó fejlesztését sem tudjuk elkerülni.  Mostani hirdetésünk azért jött létre, mert elhatároztuk, külön választjuk PR és marketing területünket úgy, mint a nagyok.
Ha pár éve már a marketing szakmában vagy és tapasztalatodat KKV szektorban szerezted, hirdetésünk neked szól.

Kifejezetten előnyben részesítünk, ha van már állásportálnál szerzett marketing tapasztalatod, de akkor sem utasítunk el egyből, ha rutint esetleg munkaerő-közvetítő cégnél szereztél azonos pozícióban.

Reméljük, hogy tetszeni fog, amit olvasol, magadra ismersz majd és az álláshirdetés végén vígan fogsz rábökni a jelentkezem gombra.

Milyen feladatokkal kell majd megbirkóznod?
  • A cég (főként online) marketing feladatainak koordinálása.
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a cég által megbízott marketing ügynökséggel és a cég Kommunikációs vezetőjével.
  • Részvétel a marketing terület éves és havi stratégiai irányainak meghatározásában.
  • Marketing kampányok/akciók kidolgozása.
  • Havi statisztikák és mérőszámok adminisztrálása, összegzések elkészítése.
  • Szoros együttműködés értékesítő és toborzó kollégákkal.
A tudás mellyel mindenképpen rendelkezned kell:
  • Online marketingben szerzett tapasztalat (min. 2-3 év teljesen tökéletes).
  • KKV szektorban szerzett jártasság – nálunk nem fogsz specializálódni, lesz, hogy szöveget kell majd írnod és olyan is, amikor social media felületeket kezelsz majd, fontos, hogy ne essen le az a bizonyos gyűrű az ujjadról egy-egy feladat elvégzése kapcsán.
  • Felsőfokú végzettség bármilyen szakon.
  • Angol nyelv ismerete minimum középfokon szóban és írásban egyaránt.
  • Proaktív személyiség komplex gondolkodás nyitottság az új dolgokra.
  • Legyél „allergiás” a bullshitre és a helyesírásra.
Ha ezeket még meg tudod fejelni a következők valamelyikével, akkor nem marad el visszahívásunk:
  • Állásportálnál VAGY munkaerő-közvetítő cégnél szerzett tapasztalat.
Mit nyújtunk ezekért cserébe?
  • Alapfizetést + cafeteriát, havi bónusszal társulva.
  • Menő irodában dolgozhatsz majd a XI. kerületi Bártfai utcában, ha pedig otthonról szeretnél dolgozni pár nap egy héten, abban sem fogunk megakadályozni
  • Mindezeken kívül rendszeres csapatépítők (ahogy a helyzet engedi), gyümölcsnapok, évfordulók/névnapok/születésnapok megünneplése sem marad el
Mi fog történni veled miután jelentkeztél?

Telefonos egyeztetést követően, megbeszélünk Veled egy időpontot – direkt nem fogjuk interjúnak hívni – egy rövid beszélgetésre leendő csapattársaiddal (szám szerint kettővel, név szerint Somival és Virággal) utána pedig bemutatunk Téged az ügyvezetőnknek is. Egész egyszerű nem? Innentől kezdve pedig sok sikert kívánunk, reméljük hogy Veled is találkozhatunk személyesen! Visszajelzést pedig minden esetben adunk neked, ha nem Téged választottunk - akkor is.

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődésed, friss magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 63 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza, napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött. Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva